> Aktuality > Články > 2018

Koldová a Dobiášová třetí ve dvouhře při GPA v Těšíně

Český Těšín - Tradičního prvního turnaje Grand Prix A dospělých v novém roce se na severu Moravy účastnili hráči s ambicemi na blížícím se Mistrovství České republiky jednotlivců. Hračům Super Stars Most se dařilo hlavně ve dvouhře žen. Veronika Koldová nastupovala do turnaje jako turnajová jednička a po prvním volném kole si v tom druhém poradila s Radkou Šilhavou (SK Hamr Praha) 21:15, 23:21. Ve čtvrtfinále zdolala juniorskou vicemistryni ČR Janu Adámkovou ve dvou setech 22:20, 21:13. Nakonec Veronika Koldová skončila s bronzovou medailí, když podlehla Kateřině Zuzákové v semifinále 8:21, 15:21. Na národním žebříčku dvouhry žen jí v současné době patří výborná čtvrtá příčka. Veronika Dobiášová nastupovala do turnaje jako třetí nasazená a taktéž měla první kolo volné. Ve druhém potom zvítězila nad Nelou Němcovou (TJ Orlová - Lutyně) 21:18, 21:14. Ve čtvrtfinále si potom hladce poradila s Dominikou Budzelovou (TJ Sokol Klimkovice) 21:6, 21:10 a probojovala se do semifinále. V následujícím zápase proti turnajové dvojce Sabině Milové (SKB Český Krumlov) podlehla po setech 10:21, 17:21 a třetím místem tak potvrdila své nasazení. Na národním žebříčku dvouhry žen jí v současné době patří 9. příčka. Velký skok na žebříčku smíšené čtyřhry zaznamenala Martina Krocová, v současné chvíli jí v této disciplíně patří 6. místo.