> Aktuality > Články > 2008-2009

Říjen přinesl devět vítězství

Most – Druhý hrací měsíc startovali badmintonisté Super Stars Most v osmi soutěžích jednotlivců a na své konto si připsali dalších devět vítězství. Od začátku září jich tedy mají již dvaadvacet. Říjen přinesl hráčům dvě nejcennější vítězství v podobě dvou triumfů na celostátní úrovni. Tři vítězství si hráči Super Stars Most připsali ze soutěží severočeských a čtyři z turnajů na krajské úrovni. Opět nejvíce turnajů vyhráli ve dvouhrách. Nejúspěšnějšími hráči byli v měsíci říjnu Marek Jankovič, Roman Dokládal a Marie Justrová, kteří si každý připsali dvě turnajová prvenství. Od začátku sezóny si na své konto nejvíce vítězství připsala Kateřina Salačová, celkem čtyři. Prvenstvím se v sezóně 2008-2009 již vybojovalo šestnáct hráčů. Jak se bude dařit hráčům v následujících měsících, sledujte na našich webových stránkách.