> Aktuality > Články > 2017

Karolína Fišerová suverénní vítězkou kvalifkačního Grand Prix C

Liberec - Suverénní vítězkou kvalifikačního turnaje Grand Prix C třináctiletých se stala Karolína Fišerová, která se po příchodu do Super Stars Most výrazně výkonnostně posouvá a začíná patřit mezi hráče mířící k velkým výsledkům. Ve dvouhře dívek prošla turnajem beze ztráty setu. V prvním kole porazila Kateřinu Keilovou (BK TU v Liberci) 21:6, 21:13, ve druhém potom Adélu Krejčí (TJ Chemička Ústí n. L.) 21:16, 21:2. Semifinále jasným rozdílem získala v souboji s Nicol Romančinovou (TJ Slovan Vesec) 21:5, 21:6. Karolína Fišerová neztratila set ani ve finále po setech 21:4, 21:17 zvítězila nad druhou nasazenou Kateřinou Zsilayovou (TJ Slovan Vesec) a vítězstvím si zajistila účast na celostátním Grand Prix A. Společně se suverénkou turnaje Karolínou Fišerovou reprezentovalo klub jedenáct mladých hráčů. Na turnaji byli nejmladší a turnaj pro ně byl hlavně velkou a novou zkušeností. Devítiletá Anna Portová (Super Stars Most) se ale i přes značný věkový handicap probojovala až do čtvrtfinále dvouhry dívek. Mladé naděje Super Stars Most se již brzy začnou probojovávat k medailovým příčkám i mezi staršími soupeři.