> Aktuality > Články > 2013-2014

Přebor Ústeckého kraje patnáctiletých opět s pěti zlatými

Teplice - Dalších pět zlatých medailí vybojovali badmintonisté Super Stars Most v přeboru kraje kategorie staršího žactva. Dvouhru chlapců ovládl překvapivě hráč kategorie mladších žáků Jakub Cach. Ve finále po setech dvakrát 21:14 porazil Ondřeje Valtera (OS BK Goram Teplice). Bronzovou medaili přidal ještě Tomáš Abraham. Dvouhra dívek byla jasnou dominancí hráček Super Stars Most. Mezi osm nejlepších pustily pouze jedinou, domácí Lenku Svobodovou. Tu ve čtvrtfinále poslala z kola ven Aneta Skuhrová po setech 21:18, 21:14. Mezi nejlepší čtveřici ještě postoupily Veronika Dobiášová, Lucie Paurová a Barbora Psotová. Z vítězství se nakonec radovala Veronika Dobiášová před Lucií Paurovou, o třetí příčku se dělily Barbora Psotová a Aneta Skuhrová. Čtyřhru chlapců ve třísetovém finále vyhrál pár Tomáš Abraham, David Hájek (Super Stars Most) před domácími Ondřejem Valterem s Vítem Hrabákem 15:21, 23:21 a 21:17. Také ve čtyřhře dívek obsadily hráčky Super Stars Most první tři příčky. Krajský titul si připsaly Veronika Dobiášová s Lucií Paurovou před Veronikou Brožkovcovou s Vendulou Štroblovou. Bronzová medaile patřila Barboře Psotové s Anetou Skuhrovou. Smíšenou čtyřhru vyhráli beze ztráty setu Jakub Cach s Veronikou Dobiášovou. O třetí příčku se potom rozdělili David Cach, Lucie Paurová a Tomáš Abraham Vendula Štroblová.