> Aktuality > Články > 2014-2015

Vítězná Kristina Kozempelová, bronzový Michal Seidl

Teplice - Kristina Kozempelová se stala vítězkou turnaje Goram Mini Cup kategorie U11 v Teplicích. V základní skupině, která se hrála na jeden vítězný set, si poradila s Nikolou Königovou 30:19, Eliškou Stejskalovou 30:9, Terezou Zavadilovou 30:10, Eliškou Menčlovou 30:5 a Lenkou Lavičkovou 30:3. Hladce tedy postoupila do dalších bojů, které se již hrály na dva vítězné sety do patnácti bodů. V semifinále Kristina Kozempelová porazila Kláru Malcovou dvakrát 15:6 a nezaváhala ani ve finále. Pro zlatou medaili si došla vítězstvím 15:7, 15:13 nad Nikolou Königovou. Překvapením turnaje byl Michal Seidl, který zvítězil ve své skupině po utkáních s Jakubem Mühlfatem 30:1, Matějem Emmerem 30:10, Jiřím Langmaierem 30:21, Patrikem Valjentem 23:30 a Alešem Foukalem 30:23. Ve vyřazovacím systému se potom utkal se svým klubovým spoluhráčem Filipem Šimůnkem, který opět neunesl utkání po psychické stránce. Michal Seidl se tak vítězstvím 15:12, 15:8 mohl radovat ze své první medaile. V dalším utkání sice podlehl pozdějšímu vítězi Štěpánu Bumbálkovi 8:15, 5:15, ale třetí místo je pro Michala Seidla výborným výsledkem.