> Aktuality > Články > 2008-2009

Fartágová, Pokorná a Němeček vyhráli GP dospělých

Žalany - Tři vítězství přivezli hráči Super Stars Most z turnaje Grand Prix dospělých v Žalanech. Dvouhru žen vyhrála Martina Fartágová, když jako turnajová jednička nejprve přehrála Evu Dragounovou (TJ Proboštov) 21:13, 21:18 a v semifinále Annu Fričovou (TJ Proboštov) 21:16, 21:19. Fartágová bojovala i ve finále se soupeřkou z proboštovského klubu, ale ani Tereza Cinková nedokázala odčinit porážky svých spoluhráček. Fartágová zvítězila po setech 13:21, 21:15, 21:9. Čtyřhře žen kralovaly Martina Fartágová s Pavlínou Pokornou. Ve finále porazily Valerii Ondráškovou (Super Stars Most) s Annou Fričovou (TJ Proboštov) po setech 21:15, 18:21 a 21:10. Třetí vítězství si hráči Super Stars Most připsali ve smíšené čtyřhře, kterou ovládli úplně. Prvenství si připsali Miroslav Němeček s Pavlínou Pokornou, na druhém místě se umístili Štěpán Kroc s Valerií Ondráškovou a třetí příčka patřila Tomášovi Hábovi s Martinou Fartágovou.