> Aktuality > Články > 2006-2007

IX.Galavečer u příležitosti zakončení sezóny 2006-2007

Most  - Badmintonisté Super Stars Most odměňovali při IX.Galavečeru nejlepší hráče za sezónu 2006-2007. V devíti kategoriích bylo rozdáno pětačtyřicet cen. Hosty IX.Galavečera byli i nejlepší badmintonisté české republiky Jan Vondra a Petr Koukal. Petr Koukal je současným mistrem České republiky. Společně s Janem Vondrou se před nedávnem vrátil z,  pro české barvy, úspěšného Mistrovství Světa družstev ve skotském Glasgow. Petr Koukal následující den po Galavečeru odlétal do thajského Bankoku na turnaj Thailand Open, kde bude pokračovat ve své olympijské kvalifikaci. Z Thajska se vydá na dvoutýdenní tréninkový kemp do Číny. Poté se zúčastní dalšího turnaje na Filipínách a svoji pouť zakončí účastí na Mistrovství Světa v maljském Kuala Lumpuru. Jan Vondra se po turnaji na Filipínách vrací do mostu na III.Super Stars Camp. Galavečer zahájila písničkou Tak tu nestůj a pojď ze své vlastní tvorby mladá talentovaná zpěvačka Alice Tichá. Jako první byla předána cena nejlepším badmintonistům navštěvujícím sportovní hry se zaměřením na badminton při Základní škole, Most, Václava Talicha. Vítězkou se stala a cenu School Award - Aquadrom Most převzala z rukou Mgr.Heleny Korandové Veronika Koldová. Pamětní medaile Super Stars School - Chemopetrol a.s. převzali za 2.místo Michael Jareš a Kateřina Dlouhá, za místo čtvrté David Mareška a za páté místo trojice Michaela Loukotová, Josef Hartinger a Miroslav Němeček. Nejrychlejším hráčem a hráčkou Chemopetrol a.s. se stali Michael Jareš a Karolína Vránková. Cenu za podporu badmintonu převzala za Základní školu, Most, Václava Talicha,  Mgr.Helena Korandová. Eliška Čarnegová potom zazpívala písničku Spomal od Pehy. Martina Fartágová předala ceny nejlepším začátečníkům ze skupin Super Stars Junior a Super Stars Latest. Hlavní cenu Junior & Latest Award - Aquadrom Most převzala Martna Benešová. Pamětní medaile Super Stars Junior & Latest Chemopetrol a.s ještě získali Ondřej Křapka, Michela Dlouhá, Lucie Paurová a Vendula Štróblová. S dalším hudebním číslem se představil Jan Hönig. Jan Vondra přišel předat ceny nejlepším badmintonistům Super Stars Podbořany. Hlavní cenu Podbořany Award Hodinářství Baksa převzal Daniel Zischka. Pamětní medaile Super Stars Podbořany Chemopetrol a.s. převzali z rukou reprezentanta České republiky ještě Lukáš Flutka, Milan Hudec, Hana Vyhnalová a Martin Androvič. Alice Tichá s písničkou True Colores připravila více jak stovku diváků na vyhlášení další ceny, nejlepšího badmintonisty pobočky Super Stars Litvínov. Tím se stal již po třetí v řadě Marek Švácha, který převzal cenu Litvínov Award Aquadrom Most z rukou mistra České republiky Petra Koukala. Pamětní medaile Super Stars Litvínov Chemopetrol a.s. si z IX.Galavečera odnesli za své výkony v uplynulé sezóně Marie Justrová, Tomáš Vlček, Pavel Svoboda a Zdeněk Kadlec.  Cenu Victoria Coach Trophy za nejlepší přístup k tréninku získali z rukou hlavního trenéra klubu a zároveň moderátora večera Lukáš Kroce, Pavlína Pokorná, David Mareška a Valerie Ondrášková. Před vyhlášením další ceny opět zazpíval Jan Hönig. O držiteli ceny Badminton Club Award rozhodli svým hlasováním členové Super Stars Most. Cena se uděluje každoročně za největší přínos v rozvoji klubu. Vítězkou se stala Martina Fartágová. Před vyhlášením hlavní kategorie byli zhodnoceny výsledky z uplynulé sezóny a písničku Příběh zazpívala Eliška Čarnegová. Jan Vondra a Petr Koukal potom postupně předávali ceny patnácti nejlepším hráčům v celkovém hodnocení. Na 15.místě se umístil Daniel Zishchka, 14.místo pařilo Tomáši Hábovi, 13.příčku obsadila Kateřina Dlouhá, 12. skončil Miroslav Němeček a 11.místo získala badmintonistka, která se během jediné sezóny propracovala z nepovinného předmětu sportovních her se zaměřením na badminton, přes Grand Prix Ústeckého kraje a severočeské Grand Prix až na celostátní turnaj, Michaela Loukotová. Před vyhlášením nejlepší desítky zazpíval Petr Sattler. Desáté místo a pamětní medaile Super Stars Most Chemopetrol a.s. patřilo Radce Kokoškové (1317,5 bodu). Deváté místo získala trojnásobná přebornice kraje staršího dorostu, účastnice Grand Prix ČR a soutěží Europian Badminton Circuit, bronzová při Junior Olve Tournament v Belgii, 40.Grenzlad Pokalu v Německu a při RSL Junior v italském Meranu, Martina Fartágová (1402 bodů). Osmý skončil Jiří Vodrážka (1443 bodů), účastník MČR U13 a turnaje v italském Meranu. Sedmá příčka patřila vítězce Adria Youth International v Chorvatsku Barboře Turfandovové (1553,5 bodu). Kateřina Salačová, účastnice MČR kategorie třináctiletých, obsadila šestou příčku (1703 body). Krajský přeborník v kategoriích U15, U17 i U19, David Mareška, skončil na pátém místě (1720 bodů). Čtvrtá příčka patřila účastnici MČR U15 i U17, dvakrát stříbrné pří Danish Junior Open, severočeské přebornici a šestinásobné krajské přebornici v kategoriích U15, U17 a U19, Pavlíně Pokorné. Třetí příčku a cenu Yonex Sport Lubas převzala Zuzana Jeřichová (2340 bodů). Tato hráčka během uplynulé sezóny vybojovala bronzovou medaili z MČR U15, dvě zlaté medaile z Danish Junior Open, zlato z RLS Junior v Itálii, bronz z Adria Youth International v Chorvatsku a TOM Slovinia Junior ve slovinském Trebenje. Small Players Trophy FZ Forza, pohár, pamětní medaili, tričko a badmintonové povlečení si odnesl Bedřich Valenta (2386 bodů), vítěz všech severočeských Grand Prix a čtvrtfinalista MČR U13. Hlavní cenu z rukou Petra Koukala přišla, po písničce Alice Tiché, převzít Veronika Koldová (2690 bodů). Palyers Trophy Dragon - V, pohár, pamětní medaili, dvě rakety a bag získala za 15 turnajových prvenství, čtvrtfinále při MČR U13, bronz z Grand Prix ČR, vítězství při Grenzland Junior Cupu a bronz z Kason Mazovia Junior v Polsku. Nejlepší patnáctka obdržela stejně jako všichni zpěváci květiny a Petr Koukal s Janem Vondrou navíc plaketu na památku. Všichni členové se potom odebrali z kinosálu kulturního domu Repre do přilehlé restaurace, kde na ně čekal raut. Galavečer sledovali i pozvaní VIP hosté, mezi kterými nechyběli Bc.Eva Martinovská zástupkyně odboru školství, kultury a sportu mosteckého magistrátu, Jana Srpová nebo Jana Kohlová jako sponzor klubu. Hudební aparaturu zapůjčilo Centrum volného času v Mostě se kterým Super Stars Most spolupracují.

Další zajímavé odkazy, fotografie a výsledky vám přineseme za nedlouho.