> Aktuality > Články > 2016

Anna Natálie Kohoutová vyhrála smíšenou čtyřhru v Kladně

Kladno - Otevřený turnaj Grand Prix C kategorie sedmnáctiletých v Kladně se nejlépe vydařil Anně Natálii Kohoutové. Ve smíšené čtyřhře společně s Filipem Markem (BK TU v Liberci) poráželi jednoho soupeře za druhým. Nejprve dvojici Vojtěch Volf (BaC Kladno), Hana Stejskalová (BK TU v Liberci) 21:15, 21:16 poté Lukáše Mádle (BK TU v Liberci) s Julií Skuhrovou (Super Stars Most) 21:16, 22:24, 21:14 a v semifinále dokonce turnajové jedničky Vojtěcha Dvořáka s Adélou Srbovou (BaC Kladno) 21:12, 19:21, 21:12. Finále už bylo opět na dva sety. Filip Marek a Anna Natálie Kohoutová v něm zvítězili nad Janem Kubáčkem (BK TU v Liberci) a Evou Dominikou Fantovou (BK TJ Baník Most) 21:11, 21:16. Ve dvouhře dívek si hráčky Super Stars Most neporadily s turnajovou jedničkou Čihákovou (BK 93 Hořovice) a pozdější vítězkou Štěříkovou (TJ Jiskra Nejdek). Anna Natálie Kohoutová porazila Soňu Schořovou (TJ Sokol Králův Dvůr) 21:14, 21:15 a poté ve třech setech podlehla turnajové jedničce Veronice Čihákové (BK 93 Hořovice) 12:21, 23:21 a 12:21. Markéta Kohoutová se setkala s turnajovou jedničkou o kolo dále a i ona soupeřce podlehla 16:21, 19:21. Stejný osud čekal hráčky Super Stars Most i v dolní části pavouka. Tereza Pálková vyhrála první kolo nad Michaelou Říhovou (T-Club Berušky) 21:19, 15:21, 21:14 a pak se se soutěží rozloučila proti Natálii Štěříkové (TJ Jiskra Nejdek) 10:21, 12:21. Julie Skuhrová se probojovala o kolo dále a i ona podlehla pozdější vítězce. Skuhrová bojovala ve třech setech 19:21, 21:19 a 14:21. Julie Skuhrová a Anna Natálie Kohoutová potom přidaly bronzovou příčku ze čtyřhry dívek.