> Aktuality > Články > 2011-2012

Club Master 2012 - Koldová obhájila, Repiar vybojoval první titul

Most - Opět po roce se sešli badmintonisté Super Stars Most při soutěži o nejlepšího hráče a hráčku klubu Club Master 2012. Do turnaje bylo přihlášeno čtyřiadvacet hráčů. Mezi muži se však nedobrovolně boje o titul musel vzdát obhájce loňského titulu Bedřich Valenta, kterému zranění nedovolilo nastoupit. Mezi ženami loňská vítězka nastoupila a odhodlaně bojovala o druhý titul. Čtyři skupiny mužů, z nichž dva hráči postupovali do dalších bojů, přinesly jedno překvapení. Jakub Cach postoupil mezi nejlepší osmičku přes Miloslava Černého. Hráči na třetích místech ve skupinách bojovali o konečné pořadí. Mezitím se nejlepší osmička pokoušela probojovat až na medailová umístění, která představovala hodnotné ceny sponzorované firmou RSL. Komu se nepodařilo zvítězit hned v prvním utkání k. o. systému, měl šanci bojovat ještě v pavouku poražených. Po pěti vyhraných utkáních se vítězem mužské části turnaje stal slovenský badmintonista působící v klubu Super Stars Most od začátku sezóny Samuel Repiar. O druhé místo svedli boj Lukáš Kroc a Jakub Motejl. Po třech setech 13:21, 21:18 a 21:19 se nakonec ze stříbrné příčky radoval Lukáš Kroc. Mezi ženami byla suverénní obhájkyně titulu Veronika Koldová. Druhou příčku vybojovala Valerie Ondrášková. Třetí místo vybojovala Radka Kokošková, když ve třech setech zdolala Kateřinu Salačovou 13:21, 21:17 a 21:19. Zajímavé souboje byly k vidění i o kolo dříve, když Kateřina Salačová sváděla boj s Vlastou Phamovou nebo když Radka Kokošková po setech 21:17 a 21:19 porazila Veroniku Dobiášovou. Nejmladšími hráči turnaje se stali Karolína Slavíková a David Cach, kteří získali trička od firmy RSL. Každý účastník turnaje obdržel od firmy RSL omotávku a nejlepší čtveřice v obou kategoriích kromě pohárů hodnotné ceny.