> Aktuality > Články > 2013-2014

Ondrášková s Kokoškovou zvítězily ve třetím turnaji Victor série

Teplice - Valerie Ondrášková zvítězila ve třetím, závěrečném turnaji Victor série Grand Prix D dospělých. Ve dvouhře žen porazila v prvním utkání Hanu Benešovou (Hamr Praha) po setech 21:4, 21:8, v semifinále potom klubovou spoluhráčku Vlastu Phamovou, která byla zároveň nejtěžší soupeřkou po setech 21:15, 21:13. Ve finále si Ondrášková hravě poradila s Terezou Cinkovou (TJ Proboštov) 21:9, 21:3. Společně s Radkou Kokoškovou si Valerie Ondrášková došla pro vítězství i ve čtyřhře žen. Ve finále hladce přehrály dvojici Tereza Cinková, Eva Dragounová (TJ Proboštov) 21:8, 21:2. Vlasta Phamová společně s Karolínou Hrbáčkovou (OS BK Goram Teplice) a Jakub Motejl s Davidem Ondráškem si připsali bronzové příčky. Jakub Motejl s Vlastou Phamovou potom došli až do finále smíšené čtyřhry, když porazili pár Miloš Chaloupka (SK Badminton Tábor), Hana Benešová (Hamr Praha) po setech 22:20, 21:15 a Ondřeje Vavřičku s Evou Dragounovou (TJ Proboštov) dvakrát 21:19. Ve finále nakonec podlehli teplickému Davidu Piklovi s Karolínou Hrbáčkovou 13:21, 15:21. V celkovém pořadí vybojovala Radka Kokošková druhé a Valerie Ondrášková třetí místo. Mezi muži se nejlépe umístil v celkovém pořadí série Jakub Motejl na třetím místě.