> Aktuality > Články > 2018

Karolína Fišerová ve finále severočeského Grand Prix C

Ústí nad Labem - Karolína Fišerová při kvalifikačním turnaji Grand Prix C kategorie patnáctiletých vybojovala ve smíšené čtyřhře společně s Danielem Ickertem (BK TJ Baník Most) skvělé druhé místo. Nejprve hladce zdolali domácí dvojici Ondřej Pálinkáš, Anna Šafrová (TJ Chemička Ústí n. L.) 21:4, 21:12, ve čtvrtfinále potom Dennise Kerpla, Eliška Šoljaková (BK TU v Liberci) 21:8, 21:16 a v semifinále senzačně i první nasazené Stanislava Mrskoše s Klárou Malcovou (BK TU v Liberci) 21:16, 21:17. Karolína Fišerová a Daniel Ickert podlehli až ve finále dvojici Ondřej Běhounek, Linda Hájková (TJ Chemička Ústí n. L.) 12:21, 18:21. Ve dvouhře dívek si Karolína Fišerová, která hraje tuto kategorii prvním rokem, poradila ve druhém kole s Nicolou Königovou, bývalou spoluhráčkou z Badminton Proboštov, 21:19, 21:18. Ve čtvrtfinále potom v klubovém souboji s Anetou Bechyňskou (Super Stars Most) zvítězila 21:13, 21:7. V semifinálovém souboji potom stála před velkým úspěchem, ale v souboji s turnajovou dvojkou Klárou Malcovou (BK TU v Liberci) zavládla nekontrolovaná nervozita a Karolína Fišerová se musela se soutěží rozloučit 11:21, 15:21. Třetí příčku potom vybojovala dvojice Karolína Fišerová s Anetou Bechyňskou ve čtyřhře dívek. V turnaji nestartovala národní jednička Markéta Kohoutová, která měla postup pro Grand Prix A již předem zajištěn.