> Aktuality > Články > 2013-2014

Republikový bronz Bedřicha Valenty

Most - Republikový turnaj starších dorostenců skončil pro pořádající klub Super Stars Most třetím místem Bedřicha Valenty ve dvouhře chlapců. Valenta se přes zdravotní komplikace probojoval do semifinále. Tam však podlehl Jiřímu Loudovi (USK Plzeň) ve třech vyrovnaných setech 23:25, 21:19, 19:21 a musel se spokojit s bronzovou příčkou. Třetí místo stačilo Valentovi k tomu, aby se vyhoupl do čela celostátního žebříčku dvouhry chlapců. Bohužel však třetí místo nestačilo na vysněnou nominaci na blížící se MS juniorů v Thajsku. Badmintonový klub Super Stars Most startoval na turnaji s největším počtem kvalifikovaných hráčů z celé ČR. Všichni hráči podali v domácím prostředí maximální výkon. Celostátní turnaj Grand Prix A starších dorostenců byl zároveň pro Super Stars Most pořadatelskou premiérou. V prosinci se ještě do sportovní haly TJ Lokomotiva Most sjedou starší žáci, aby se utkali o vítězství při druhém celostátním turnaji Grand Prix A v této kategorii.