> Aktuality > Články > 2006-2007

Zlatý hattrick Kateřiny Srpové při Přeboru kraje

Ústí n.L.  - Badmintonisté Super Stars Most vybojovali při Přeboru Ústeckého kraje třináctiletých čtrnáct medailí. Kateřina Srpová zaznamenal zlatý hattrick. Ve smíšené čtyřhře zvítězila spolu s Janem Machačem (BK TJ Baník Most). Ve finále, v utkání na jeden set, porazili nakonec stříbrné Bedřicha Valentu a Veroniku Koldovou 21:17. Bronzová příčka patřila Jiřímu Vodrážkovi s Kateřinou Salačovou. Bedřich Valenta potvrdil roli turnajové dvojky ve dvouhře chlapců a postupně se přes Tomáše Vlčka (Super Stars Litvínov) 21:3, 21:7, Daniela Zischku (Super Stars Podbořany) 21:16, 21:13 a Martina Krále (BK TJ Baník Most) 21:12, 21:8 probojoval do finále. O rok mladší Valenta ve finále podlehl favoritu turnaje Janu Machačovi (BK TJ Baník Most) 11:21, 16:21 a obsadil stříbrnou příčku. Badmintonistky Super Stars Most obsadily ve dvouhře dívek první čtyři příčky. Kateřina Srpová prošla přes Adrianu Novotnou (OS BK Goram Teplice) 21:17, 21:9, Martinu Ottovou (OS BK Goram Teplice) 22:20, 21:13 a Michaelu Loukotovou (Super Stars Most) 21:15, 21:16 do finále. Z druhé strany pavouka se do finále přes Pham Mai Huong (TJ Chemička Ústí n.L.) 21:4, 21:7, Lindu Petráškovou (BK TJ Baník Most) 21:5, 21:10 a Kateřinou Salačovou (Super Stars Most) 21:4, 21:19 probojovala Veronika Koldová. Ve finále byla úspěšnější Kateřina Srpová, která vybojovala druhý krajský titul po setech 21:18, 19:21 a 21:10. Velmi dobrý výkon podala i stále lepšící se Michaela Loukotová, když o postup do semifinále porazila papírově silnější soupeřku Šárku Řehákovou (TJ Proboštov) 18:21, 21:19, 23:21. Bedřich Valenta s Jiřím Vodrážkou obsadili druhé místo ve čtyřhře chlapců, o třetí příčku se dělili Marek Švácha, Tomáš Vlček (Super Stars Litvínov) a Daniel Zischka, Lukáš Flutka (Super Stars Podbořany). Přebornicemi Ústeckého kraje se ve čtyřhře dívek staly Kateřina Srpová s Veronikou Koldovou. Stříbrnou příčku vybojovaly Kateřina Salačová s Michaelou Loukotovou, bronzové skončily Marie Justrová (Super Stars Litvínov) a Kateřina Dlouhá (Super Stars Most).