> Aktuality > Články > 2009-2010

Super Stars vybojovali neuvěřitelných 103 vítězství

Most - Badmintonisté Super Stars Most vybojovali v uplynulé sezóně neuvěřitelných 103 vítězství. Nejvíce jich nasbíral Bedřich Valenta, celkem dvaadvacet. V těsném závěsu skončila na druhém místě Zuzana Jeřichová s 20 vítězstvími, které na začátku sezóny věřilo v anketě pouze 9% hlasujících. Bronzová příčka patřila Kateřině Salačové, ta vybojovala vítězství sedmnáct. Její budoucí sezóna je ale ohrožena. Přestože v uplynulé sezóně vybojovala mistrovský titul společně s Bedřichem Valentou, nepřihláasila se na žádnou část letní přípravy. A jak ukazují statistiky, letní příprava má velký podíl na úspěšnosti hráčů v sezóně. Naopak Valenta věnuje přípravě celých šest týdnů. Jeho příprava začíná tréninkovým kempem v polském Tucznu, dále absolvuje klubové kondiční soustředění v Krkonoších. Během čtvrtého týdne ho čeká I.část Summer School, kondičně herní část přípravy. Závěrečné dva týdny budou patřit VI.Li-Ning Internatioanl Super Stars Campu a reprezentačnímu soustředění v Brně. Prvenství vybojovalo v soutěžích během sezóny 2009/2010 šestadvacet hráčů klubu. Nejúspěšnějším měsícem bylo září, Super Stars v tomto měsíci vybojovali 18 vítězství. Osmatřicetkrát zvítězili ve dvouhře, čtyřiačtyřicetkrát ve čtyřhře a dvacet vítězství jim patřilo ve smíšené čtyřhře. Šest prvenství bylo celostátních a čtyři dokonce na mezinárodním poli. To vše vybojovali hráči klubu při 96 soutěžích. Kdo bude nejúspěšnější v sezóně 2010/2011 ukáže až čas. Po skončení letní přípravy si budete moct opět zatipovat. V letošní sezóně typovali naši čtenáři na absulutní vítězku Veroniku Koldovou, ta se umístila na místě čtvrtém s patnácti prvenstvími.