> Aktuality > Články > 2006-2007

Mareška a Pokorná zvítězili při Grand Prix C U15

Liberec – Badmintonisté Super Stars Most David Mareška a Pavlína Pokorná zvítězili ve smíšené čtyřhře turnaje Grand Prix kategorie patnáctiletých. Ve finále se střetli s další dvojicí Super Stars Most, Tomášem Hábou a Zuzanou Jeřichovou. Pokorná s Mareškou porazili přemožitele turnajových jedniček Martina Šídy a Karolíny Kerdové (VSK Slavia TU Liberec), Tomáše Hábu a Zuzanu Jeřichovou po setech 24:22 a 21:18. Pokorná s Mareškou vyřadili při své cestě za vítězstvím turnajové dvojky Davida Pikla (OS BK Goram Teplice) a Veroniku Doušovou (BK TJ Baník Most) po setech 8:21, 21:14, 21:12. Zuzana Jeřichová vybojovala ve dvouhře dívek druhé místo a postoupila stejně jako Mareška s Pokornou na turnaj Grand Prix České Republiky do Přerova. Medailová umístění přivezli badmintonisté Super Stars Most i ze čtyřher. David Mareška a Miroslav Němeček obsadili 3.-4. příčku stejně jako děvčata Jana Mladá a Zuzana Jeřichová. Pavlína Pokorná s Barborou Turfandovovou skončily na stříbrném stupínku čtyřhry dívek.