> Aktuality > Články > 2016

Aneta Bechyňská vybojovala bronz ve čtyřhře dívek

Ústí n. L. - První kvalifikační severočeské Grand Prix C kategorie třináctiletých se odehrálo v Ústí nad Labem. Do turnaje zasáhla pouze trojice hráčů Super Stars Most. Markétě Kohoutové a Kristině Kozempelové totiž patří první a druhá příčka národního žebříčku a tak se turnaje zúčastnit nemohly. Nejdále se v kvalifikačním turnaji probojovala Aneta Bechyňská ve čtyřhře dívek společně s Lindou Hájkovou (TJ Chemička Ústí n. L.). Ve čtvrtfinále turnaje porazily Adélu Krejčí s Annou Šafrovou (TJ Chemička Ústí n. L.) 21:12, 21:11. V boji o postup do finále podlehly druhému nasazenému páru Klára Malcová, Eliška Stejskalová (BK TU v Liberci) 13:21, 15:21. Michal Seidl a David Vlasák podlehli již o kolo dříve, ve čtvrtfinále, páru Ondřej Běhounek, Ondřej Pálinkáš (TJ Chemička Ústí n. L.) 16:21, 19:21. Ve dvouhře chlapců zvítězil Michal Seidl ve druhém kole nad Ondřejem Pálinkášem (TJ Chemička Ústí n. L.) 21:8, 21:9, ve čtvrtfinále potom podlehl turnajové jedničce Stanislavu Mrskošovi (BK TU v Liberci) ve třech setech 17:21, 21:17 a 16:21. David Vlasák podlehl o kolo dříve turnajové dvojce Aleši Foukalovi (TJ Slovan Vesec) 8:21, 13:21 a Aneta Bechyňská nestačila na Karolínu Pleštilovou (BK TU v Liberci) 19:21, 15:21.