> Aktuality > Články > 2012-2013

Markéta Kouhoutová zvítězila ve dvou kolech Kladno Cupu

Kladno - Suverénní vítězství přivezla Markéta Kohoutová ze dvou turnajů pořádaných badmintonovým klubem Bac Kladno. V prvním kole Kladno Junior Cupu bezkonkurenčně porazila všechny své protihráčky rozdílem třídy, stejně tak se jí dařilo i v druhém kole Kladno Junior Cupu. Ani podruhé nenašla Markéta Kohoutová přemožitelku a jasně zvítězila v kategorii do devíti let nad všemi svými soupeřkami. Mezi jedenáctiletými se v prvním kole Kladno Junior Cupu nejlépe dařilo Anně Natálii Kohoutové, která zvítězila ve své skupině. Ve finále se utkala s Adélou Chadimovou (TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice). Anna Natálie ale své soupeřce podlehla po pěkném souboji, 5:11, 8:11 a obsadila tak druhé místo. V prvním kole Kladno Junior Cupu obsadil David Cach druhé místo ve skupině a bojoval tak o konečné třetí místo. V tomto duelu se z vítězství radoval soupeř, Jan Blažek (TJ Sokol Dobruška). Na Cacha zbyla nepopulární čtvrtá příčka. David Cach si ale spravil chuť při kole druhém. Opět obsadil druhé místo ve skupině, ale tentokrát z duelu o třetí místo vyšel jako vítěz. Svého soupeře, Jana Volčeka (Sokol Meteor Praha-Radotín) porazil ve třech setech 11:7, 9:11 a 11:4. Jak se bude dařit hráčům Super Stars Most při finálovém třetím kole, se dozvíme již tento víkend.