> Aktuality > Články > 2015

Kozempelová a Kohoutová zvítězily ve Vánočním turnaji Lasvit Open

Liberec - Třináct hráčů Super Stars Most se zúčastnilo vánočního turnaje Lasvit Open v Liberci. V nejmladší kategorii devítiletých si pro svoje první umístění na stupních vítězů došla Alena Chocholoušková. Pohár za třetí příčku vybojovala vítězstvím nad Ester Královou 9:15, 15:12, 15:14 a Annou Portovou. Pro další medailové umístění si došla podle očekávání Kristina Kozempelová v kategorii do jedenácti let. Kozempelová zvítězila jasně v základní skupině, když ostatní soupeřky přehrála rozdílem třídy. V dalších bojích potom pokračovala v suverénních výsledcích. Kateřinu Zsilayouvou přehrála po setech 15:0, 15:2, v semifinále Adélu Klímovou 15:8, 15:9 a ve finále si poradila s Klárou Malcovou 15:7, 15:4.  Mezi třináctiletými bojovala Markéta Kohoutová a jako turnajová dvojka prošla beze ztráty setu až do finále turnaje. Ve finále podlehla Soně Hořínkové (TJ Slovan Vesec) po setech 6:21, 14:21 a z turnaje si odvezla pohár za druhé místo. Ve čtyřhře dívek potom nastupovala se svoji finálovou soupeřkou ze dvouhry a s přehledem turnaj ovládly. Třetí medaili vybojovala Markéta Kohoutová ve smíšené čtyřhře společně s Jakubem Dvořákem, když ve druhém kole zdolali pár Kučera (TJ Sokol Meteor Radotín Praha), Soukupová (Badminton Rychnov n. Kněžnou) 21:7, 21:9 a ve čtvrtfinále potom dvojici Rieger (TJ Proboštov), Königová (OS BK Goram Teplice) 21:17, 21:2. V semifinále potom podlehli prvnímu nasazenému páru Vratislav Erhart (TJ Astra ZM Praha), Soňa Hořínková (TJ Slovan Vesec) 13:21, 10:21 a z turnaje si odvezli třetí příčku. Turnajovou premiéru v barvách Super Stars Most zažili při tomto turnaji Pavel Stejskal a čínská badmintonistka Zhang Zhang Wen.