> Aktuality > Články > 2017

Samuel Repiar ve finále dvouhry mužů při Grand Prix C v Praze

Praha - Dvouhra mužů při Grand Prix C v pražské Vinoři se stala medailovou žní pro hráče Super Stars Most. Roli turnajové dvojky potvrdil slovenský badmintonista v barvách mosteckého klubu Samuel Repiar. V prvním kole turnaje porazil ve třech setech Jana Joudu (TJ Astra ZM Praha) 11:21, 21:19 a 23:21. Ve čtvrtfinále potom zdolal nasazeného Martina Rombalda (SK Hamr Praha) 21:13, 21:12. Semifinále bylo soubojem hráčů Super Stars Most, Samuel Repiar nakonec porazil Jana Porta 21:19, 21:11 a probojoval se do finále. Ve finálovém duelu potom podlehl Pavlu Synovcovi (TJ Sokol Meteor Praha Radotín) 5:21, 10:21 a obsadil konečnou druhou příčku. O bronz se potom dělili Jan Port s Ladislavem Orosem.