> Aktuality > Články > 2013-2014

Kristina Kozempelová vítězkou turnaje v Benátkách n. J.

Benátky n. J. – Již druhé vítězství na začátku nové sezóny si na své konto připsala Kristina Kozempelová. V Benátkách nad Jizerou startovala v šestičlenné skupině a ani tentokrát nenašla mezi devítiletými badmintonistky žádnou přemožitelku. Všechny své soupeřky porazila rozdílem třídy a zaslouženě si odvezla turnajové vítězství. Vynikající druhé místo ze dvouhry dívek v kategorii do jedenácti let obsadila Markéta Kohoutová. V základní skupině porazila obě své soupeřky shodně 21:3 a obsadila první místo ve skupině. Následně se hrál systém K. O., do kterého byla Markéta Kohoutová nalosována jako turnajová dvojka. V prvním kole si lehce poradila s Kateřinou Pokornou (BK Junior Benátky nad Jizerou) a zvítězila dvakrát 21:3, ve druhém kole přehrála Emu Staňkovou (Sokol Radotín Meteor Praha) 21:14 a 21:9. Ve velice vyrovnaném a napínavém finále se Markéta Kohoutová utkala s Adélou Schořovou (BaC Kladno). V obou setech se v koncovce přiklonilo štěstíčko na stranu soupeřky, která zvítězila 18:21 a 21:23. Markéta Kohoutová tak obsadila výborné druhé místo.