> Aktuality > Články > 2007-2008

VII.Májový turnaj vyhráli Patera a Skuhrová

Most – Ve stínu akcí a soutěží aktivních hráčů se v začátku června uskutečnil další ročník Májového turnaje hobybadmintonistů o putovní pohár. Super Stars Most pořádali tuto akci letos již po sedmé. Soutěžící nejprve sehráli základní skupinu každý s každým a poté se podle pořadí v této  skupině utkali o pořadí konečné. Zápas o 5.-6.místo sehráli ředitel turnaje Miroslav Kroc (Super Stars Most) a nejstarší účastník již jednasedmdesátiletý bývalý aktivní hráč a trenér Miroslav Kašpar (Super Stars Most). Miroslav Kroc zvítězil po setech 21:18, 21:11. V prvním semifinále zvítězil Jindřich Patera (Most) nad René Fišerem (Teplice) 21:11, 21:5 a ve druhém potom Luboš Dvořák (Super Stars Most) porazil Karla Dlouhého (Most) 21:10, 21:15. Zápas o třetí místo si nenechal Karel Dlouhý uniknout a porazil René Fišera 21:13, 21:7. Putovní pohár vybojoval teplický Jindřich Patera vítězstvím nad Lubošem Dvořákem 21:19, 21:10. Mezi ženami obhájila putovní pohár Helena Skuhrová (Super Stars Podbořany) vítězstvím nad Zděnkou Dvořákovou (Most) 21:3, 21:6. První tři účastníci obdrželi medaile, šest nejlepších potom diplomy a drobné ceny.