> Aktuality > Články > 2009-2010

Koldová a Ondrášková, vítězky turnaje dospělých

Most - První turnaj kategorie dospělých v ústeckém kraji přinesl z pohledu Super Stars Most jedno velké překvapení. Veronika Koldová si hned při premiérovém startu mezi dospělými připsala premiérové vítězství. Ve dvouhře žen porazila Barboru Vidnerovou (OS BK Goram Teplice) 21:14, 21:6, ve druhém kole svoji spoluhráčku Valerii Ondráškovou (Super Stars Most) 21:19, 22:20 a v semifinále Lucii Dvořákovou (OS BK Goram Teplice) 21:17, 21:11. Finále už bylo pouze záležitostí hráček Super Stars Most, proti Veronice Koldové bojovala Radka Kokošková, která v semifinále porazila Veroniku Doušovou (BK TJ Baník Most) 21:14, 16:21 a 21:15. Po finálovém souboji se z prvního vítězství radovala Veronika Koldová. Ve čtyřhře žen si Koldová při své premiéře připsala druhé vítězství a to společně s Valerií Ondráškovou. Do finále přešly přes Veroniku Doušovou (BK TJ Baník Most) s Annou Fričovou (TJ Proboštov) 17:21, 21:8, 21:5 a sestry Kokoškovy (Super Stars Most) 21:17, 22:20. Finále už bylo pouhou formalitou, Koldová s Ondráškovou své soupeřky Terezu Cinkovou s Věrou Odehnalovou (TJ Proboštov) přehrály jasně, dvakrát 21:7. Po dlouhodobém zranění se na kurty vrátil také Štěpán Kroc a po delší pauze prošel ve dvouhře až do třetího kola. David Mareška a Miroslav Němeček se blýskli výsledkem ve čtyřhře mužů, po vítězství v prvním kole překvapivě vyřadili turnajové jedničky, dvojici Luboš Trubač, Jan Syrový (BK TJ Baník Most) 21:16, 20:22 a 21:13. Nakonec jim ale zůstalo třetí místo, když podlehli Ondřeji Vavřičkovi s Lukášem Nevečeřalem (TJ Proboštov) 21:18, 13:21 a 17:21. Stříbrnou příčku vybojovali ve smíšené čtyřhře David Mareška s Michaelou Kokoškovou, kteří podlehli až ve třísetovém finálovém duelu 18:21, 20:22 a 13:21 Lukáši Nevečeřalovi s Terezou Cinkovou (TJ Proboštov).