> Aktuality > Články > 2013-2014

Na domácí půdě vítězily Ondrášková, Fartágová a Jeřichová

Most - Vítězství z domácího Grand Prix C dospělých si odnesly pouze ženy, mužům se příliš nedařilo. Ve smíšené čtyřhře byla nejlepší Zuzana Jeřichová, která zvítězila společně s Davidem Piklem (OS BK Goram Teplice) ve finálovém utkání po setech 21:15, 23:21 nad Mirko Šídou (BK TU v Liberci) s Pavlínou Matysovou (TJ Chemička Ústí n. L.). Čtyřhru žen ovládly Martina Fartágová s Valerií Ondráškovou, které ve finále suverénně přehrály pár Marie Militká (TJ Chemička Ústí n. L.), Martina Ottová (OS BK Goram Teplice) 21:10, 21:15. Bronzová příčka patřila sestrám Kokoškovým. Vítězkou dvouhry žen se stala Valerie Ondrášková, která se ve finále utkala s klubovou spoluhráčkou Zuzanou Jeřichovou. Obě hráčky suverénně postoupily do finále beze ztráty setu. Ve finále sice Jeřichová zvítězila v prvním setu 24:22, ale v dalších dvou už kralovala Ondrášková 21:18, 21:7. Zuzana Jeřichová tak postupně ztrácí v klubu svoji nadvládu, na vině je bohužel neúčast v tréninkové přípravě. Mezi muži se na medailové umístění probojoval jen Samuel Repiar, který společně s Janem Machačem (Sokol Radotín Meteor Praha) obsadil třetí místo ve čtyřhře.