> Aktuality > Články > 2006-2007

VI.Májový turnaj vyhrála Skuhrová a Šrámek

Most – Badmintonový klub Super Stars Most uspořádal VI.ročník Májového turnaje pro hobybadmintonisty. Nejprve bylo hráno ve skupinách každý s každým. První čtyři z každé skupiny postoupili do k.o.systému. Ostatní sehráli zápasy o pořadí. Vítězem skupiny A se stal Petr Pilař (TJ Chemička Ústí n.L.), ve skupině B zvítězil Miroslav Šrámek (Votice). Ve čtvrtfinále porazil Petr Pilař Miloslava Veselého (Tachov) po setech 21:9 a 21:15. Vítěz skupiny B potom zdolal Jiřího Modlingera (Kladno) 21:9, 21:17. V dalších čtvrtfinálových duelech porazil Milan Svítek (Litvínov) Jaroslava Zemana (Litvínov) 21:16, 21:13 a Tomáš Michal (Most) Jiřího Tampu (Super Stars Litvínov) 21:18, 21:16. V semifinále podlehl Petr Pilař těsně po setech 20:22 a 19:21 Milanu Svítkovi. Miroslav Šrámek v druhém semifinále zvítězil nad Tomášem Michalem 21:13 a 21:17. V dramatickém finále vybojoval putovní pohár z VI.ročníku Májového turnaje Miroslav Šrámek. Po vítězství nad Milanem Svítkem 21:15 a 24:22 vystřídal po dvouletém kralování Petra Fišera z Poděbrad. Třetí místo vybojoval Tomáš Michal. Mezi ženami obhájila putovní pohár Helena Skuhrová (Super Stars Podbořany). V základní skupině zvítězila bez jediné porážky. V semifinále porazila Jiřinu Zemanovou (Litvínov) po setech 21:12, 21:13. Ve druhém semifinále podlehla Markéta Martinovská (Super Stars Most) Haně Benešové 9:21, 13:21. Ve finále zvítězila po setech 21:12, 21:8 Helena Skuhrová. Třetí příčku vybojovala Markéta Martinovská.