DARUJTE PLASMU SPOLEČNĚ S NÁMI 

V tomto projektu můžete pomoci hned několikrát. Na lécích z krevní plasmy závisí životy tisíců lidí. Obrovský význam má léčba zejména pro pacienty, jež trpí poruchami imunitního systému nebo krevní srážlivosti. Malá zranění nebo zdánlivě neškodné virózy u nich mohou způsobovat vážné zdravotní problémy, někdy i trvalé. A jedinou léčbu pro ně představují právě léky vyrobené z krevní plasmy dobrovolných dárců. Navíc darováním plasmy přispějete na charitativní účely.

Co mohu získat? Kromě příjemného pocitu z uskutečnění dobrého skutku získáte finanční příspěvek a certifikát pomoci. Vaše jméno potom bude zveřejněno mezi dárci.

Jak se mohu zapojit? Svou pomoc stvrdíte vyplněním přihláškového formuláře, který najdete níže na této stránce. Po vyplnění formuláře obdržíte podrobné informace k darování plasmy ve spolupráci s nadačním fondem Future Dreams.

Kdo muže plasmu darovat? Každý zdravý člověk ve věku od 18 do 65 let s váhou mezi 50 až 150 kg. Před prvním darováním se podrobíte vstupní lékařské prohlídce. Darovat plasmu je možné každých 14 dní.

PŘIHLÁŠKA K DAROVÁNÍ PLASMY V RÁMCI PROJEKTU NADAČNÍHO FONDU

Potřebujete-li více informací před vyplněním přihlášky, kontaktujte koordinátorku projektu, slečnu Veroniku Brožkovcovou (+420604856163).

CELKOVÁ VYBRANÁ ČÁSTKA V TOMTO PROJEKTU

29.900,- Kč

V TOMTO PROJEKTU PŘISPĚLI