PODPOŘTE SPOLEČNĚ S NÁMI CHARITATIVNÍ PROJEKT SOLIBAD 

Projekt Solibad je kombinací badmintonu a solidarity, stejně tak jako nadační fond Future Dreams. Solibad se řídí myšlenkou, že dávání by mělo být potěšením a způsobem sdílení a sjednocení celé badmintonové komunity. Za deset let vybrala tato organizace 275.000 EUR, připravila dvaadvacet programů v šestnácti zemích a pomohla asi čtyřem tisícům dětí. Jednou z hlavních ambasadorek je bývalá světová dvojka, Francouzka Hongyan Pi. Velmi významně pomáhají také Carolina Marin (Španělsko), Ashwini Ponnappa (Indie), Greysia Polii (Indonésie), Hans Kristian Vittinghus (Dánsko) nebo Tai Tzu Ying (Taiwan).

Co mohu získat? Kromě příjemného pocitu z uskutečnění dobrého skutku získáte certifikát pomoci. Vaše jméno potom bude zveřejněno mezi dárci.

Jak se mohu zapojit? Zapojit se může úplně každý zasláním libovolné částky na účet nadačního fondu. Do poznámky uveďte své jméno, příjmení a heslo „Solibad“.

Jak pomáhá náš klub? Badmintonový klub Super Stars Most, z.s. se rozhodl od roku 2021 ze všech pořádaných soutěží věnovat 5% vybraných poplatků za startovné na projekt Solibad.

POMÁHEJTE SPOLEČNĚ S NÁMI č. ú.: 123-1141440207/0100

Potřebujete-li více informací, kontaktujte koordinátora projektu, pana Lukáše Kroce (+420732931378)

V TOMTO PROJEKTU PŘISPĚLI