NEJLEPŠÍ MEZINÁRODNÍ VÝSLEDKY
  • Bahrain International Series (Bahrajn 2019) – osmifinále (dvouhra)
  • Bahrain International Series (Bahrajn 2019) – 3. místo (čtyřhra)
  • Egypt International Series (Egypt 2018) – osmifinále (dvouhra)
  • Iceland International Series (Island 2018) – osmifinále (dvouhra)
  • Peru International Series (Peru 2017) – 3. místo (dvouhra)
  • JFS Algeria Junior Future Series (Alžírsko 2017) – 1. místo
  • JIS Slovak Junior International Series (Slovensko 2017) – 3. místo (dvouhra)
  • JIS Slovak Junior International Series (Slovensko 2017) – 3. místo (čtyřhra)
  • Meraner Frühling International U19 (Itálie 2017) – 1. místo (dvouhra)
  • Meraner Frühling International U17 (Itálie 2016) – 1. místo (dvouhra)
  • Meraner Frühling International U17 (Itálie 2016) – 2. místo (čtyřhra)
  • JIS Czech Junior International Series (Česká republika 2016) – 3. místo (dvouhra)
  • JIS Slovenia Junior International Series (Slovinsko 2016) – 3. místo (dvouhra)
  • JIS Hellas Junior International Series (Řecko 2016) – 3. místo (dvouhra, čtyřhra)
  • Nations Future Cup U17 (Rakousko 2015) – 1. místo (dvouhra)
  • Slovak Youth Open U17 (Slovensko 2015) – 3. místo (dvouhra)
  • Slovak Youth Open U17 (Slovensko 2015) – 1. místo (čtyřhra)
  • Adria Youth International (Chorvatsko 2015) – 1. místo (dvouhra, čtyřhra)
  • Meraner Frühling International U15 (Itálie 2014) – 3. místo (dvouhra, čtyřhra)
  • Israel Junior International U15 (Izrael 2013) – 3. místo (dvouhra)
  • Israel Junior International U15 (Izrael 2013) – 2. místo (čtyřhra)
  • Ilava Youth International U15 (Slovensko 2013) – 3. místo (čtyřhra) 
  • Israel Junior International U13 (Izrael 2012) – 3. místo (čtyřhra)
  • Slovenia Youth International U13 (Slovinsko 2011) – 3. místo (čtyřhra)
nejlepší národní výsledky
  • Grand Prix B (2018, 2019) – 1. místo (dvouhra)
  • Grand Prix A (2018, 2019) – 1. místo (dvouhra)
  • Mistrovství České republiky (2019) – 3. místo (dvouhra)
  • Akademické Mistrovství České republiky (2019) – 1. místo (dvouhra)
  • Mistrovství České republiky (2017) – čtvrtfinále (dvouhra)
  • Mistrovství České republiky U19 (2018) – 1. místo (dvouhra)
  • Mistrovství České republiky U19 (2016) – 3. místo (dvouhra)
  • Mistrovství České republiky U19 (2015) – 3. místo (čtyřhra)
  • Mistrovství České republiky U17 (2015) – 2. místo (dvouhra)
  • Mistrovství České republiky U17 (2015) – 3. místo (čtyřhra, mix)
  • Mistrovství České republiky U15 (2014) – 3. místo (čtyřhra)
  • Mistrovství České republiky U13 (2012) – 1. místo (dvouhra)
  • Mistrovství České republiky U13 (2012) – 3. místo (čtyřhra)
  • Grand Prix A České republiky (U13, U15, U17, U19) – 1. místo (dvouhra)
  • Grand Prix A České republiky (U19) – 1. místo (čtyřhra)
NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY V SOUTĚŽÍCH DRUŽSTEV
  • 22nd European Company Sport Games (Rakousko 2019) – 3. místo
  • Malta Mixed Team League (Malta 2018) – 1. místo
  • Mistrovství Evropy U17 (Polsko 2016) – 5. místo (národní tým)
  • Wienerwald Team Tournament U17 (Rakousko 2016) – 1. místo
  • Nations Future Cup U17 (Rakousko 2015) – 2. místo (národní tým)
NEJLEPŠÍ UMÍSTĚNÍ NA ŽEBŘÍČKU
  • český – 2. místo (2017 – dvouhra)
  • evropský – 96. místo (2018 – dvouhra)
  • světový – 311. místo (2018 – dvouhra)
  • český juniorský – 1. místo (2017 – dvouhra)
  • evropský juniorský – 8. místo (2016 – dvouhra)
  • světový juniorský – 19. místo (2017 – dvouhra)
OSTATNÍ
  • studentka Vysoké školy finanční a správní
  • spolumajitelka firmy SportCenter Most, s.r.o.
  • Ocenění sportovců města Mostu za rok 2015, 2016, 2017, 2018
  • Nejúspěšnější sportovec roku 2018 region Most – 10. místo v kategorii „Jednotlivci mládeže“
  • Nejúspěšnější sportovec roku 2019 region Most – 9. místo v kategorii „Jednotlivci dospělí“
  • Dobrý list komory za rok 2017/2018
  • Certifikát z konference “Shaping Values and Attitudes Through PE & Sport” – v anglickém jazyce na Maltě (2018)