> Aktuality > Články > 2014-2015

Štěpán Kroc a Jakub Motejl druzí při turnaji v Teplicích

Teplice - Štěpán Kroc vybojoval v Grand Prix D dospělých druhou příčku ve dvouhře mužů. Pořadatel turnaje, badmintonový klub TJ Proboštov turnaj vyhlásil pouze ve čtyřhrách a navíc ještě ne příliš populárním švýcarským systémem, a tak se na turnaj nesjelo příliš mnoho hráčů a zbyl tedy prostor i pro dvouhry. To samozřejmě udělalo radost všem účastníkům, protože si podstatně lépe zahráli. Štěpán Kroc po vítězství nad klubovým spoluhráčem Jakubem Motejlem 21:17, 16:21, 21:16 a Robinem Güntherem (OS BK Goram Teplice) 14:21, 21:17, 21:19 vyhrál svoji skupinu. Ve finálovém souboji sice nestačil na Davida Pikla (OS BK Goram Teplice) 8:21, 14:21, ale i tak mu druhou příčku již nikdo nemohl sebrat. Společně s Jakubem Motejlem potom vybojovali druhou příčku i ve čtyřhře. Společnými silami přemohli ve třech setech teplickou dvojici Robin Günther, Ondřej Valter 19:21, 21:11, 21:19 a ve dvou setech přehráli pár Miroslav Hlavička (BK 73 Deltacar Benátky n. J.), Petr Látal (TJ Proboštov). Podlehli pouze dvojici David Pikl (OS BK Goram Teplice), Lukáš Nevečeřal (TJ Proboštov) a z Grand Prix D si odvezli druhou příčku.