> Aktuality > Články > 2005-2006

Dvě medaile z oblastního přeboru dospělých

Žalany - Badmintonisté Super Stars Most vybojovali dvě medaile při severočeském přeboru kategorie dospělých v Žalanech. O jednu z medailí se postarala čtyřhra Nikola Fridrichová a Renata Žatecká, které se probojovaly do finále turnaje přes pár BK Mius Teplice Nikola Holmanová, Ilona Ludvíková po setech 15:3, 15:6. Fridrichová s Žateckou nakonec po třísetovém finále 15:8, 14:17 a 15:13 obsadily druhé místo a staly se vicemistryněmi severních Čech. Druhou medaili vybojoval Štěpán Kroc ve dvojici s teplickým Robinem Güntherem. Ve čtvrtfinále zdolali čtyřhru TJ Slovanu Vesec Martin Saidl, Roman Sochůrek 15:11, 15:7 a o postup do finále se střetli s libereckými Jiřím Dohnalem a Martinem Panošem. S favority turnaje sehráli Kroc s Güntherem  vyrovnané utkání, ale v závěru měl více štěstí liberecký pár. Kroc a Günther nakonec obsadili bronzovou příčku po setech 15:9, 4:15 a 10:15.

Orlová - Lutyně - Radka Kokošková, Pavlína Pokorná a David Mareška reprezentovali badmintonový klub Super Stars Most v republikovém turnaji staršího žactva v Orlové – Lutyni.  Radka Kokošková se v tomto turnaji probojovala do osmifinále vítězstvím nad hráčkou TJ Sokol Klímkovice Hanou Komárovou 11:9 a 11:8. Kokošková si tak na své konto připsala 280 bodů do celostátního žebříčku.