Čtyřikrát bronz ze dvou soutěží na domácí půdě

Most – Sportovní hala SportCenter Most hostila další dvě soutěže mladých badmintonistů. V sobotu se o medaile a body do celostátního žebříčku utkali mladší dorostenci kategorie do sedmnácti let. Bronzovou medaili pro domácí zajistil Jan Vališ (Super Stars Most) ve čtyřhře společně s Matějem Vojtěchem Votavou (TJ Chemička Ústí n. L.). Ve dvouhře se o překvapení málem postarala Tereza Čechová (Super Stars Most), když jí těsně o dva body uteklo vítězství nad turnajovou dvojkou Adélou Dvořáčkovou (TJ Jiskra Nejdek) 21:15, 17:21 a 19:21. Nejdále, tedy mezi osmičku nejlepších se probojovala Zhang Zhang Wen (Super Stars Most). V neděli se na stejném místě konala soutěž starších žáků, kategorie do patnácti let. Medaili pro Super Stars Most vybojoval Tomáš Fadrhons (Super Stars Most), když ve smíšené čtyřhře společně s Kateřinou Vondráčkovou (TClubTeam) porazili dvojici Ondřej Živec (Super Stars Most), Lucie Kroupová (BK Holice) 21:15, 21:14. O postup do finále podlehli prvním nasazeným Ondřeji Klausovi s Kateřinou Oubrechtovou (TJ Astra ZM Praha) 9:21, 8:21. Další dvě medaile byly ze čtyřhry, o ty se zasloužili Dinh Nhat Long s Lukášem Koubou a mezi dívkami Thea Kalkusová s Lucií Schlosserovou.