Jakub Klokan zvítězil při Grand Prix C dospělých ve dvouhře

Most – Sportovní hala SportCenter Most hostila turnaj dospělých a na domácí půdě si první vítězství při Grand Prix C této kategorie připsal ve věku pouhých patnácti let Jakub Klokan. Ve dvouhře svedl los dva domácí hráče proti sobě hned v prvním kole, právě Jakub Klokan v něm zdolal Jakuba Wasylkowa po setech 21:8, 21:18. Ve druhém jej potom čekal souboj s turnajovou dvojkou Janem Klimajem (TJ Slovan Karlovy Vary). Jakub Klokan zvítězil v prvním setu poměrem 21:12, ve druhém potom soupeř využil svých zkušeností a v koncovce 20:22 obrátil zápas do třetího setu. V něm Jakub Klokan již suverénně zvítězil poměrem 21:9. V semifinále přehrál po stech 21:12, 21:11 Adama Hofmana (BK TJ Baník Most) a čekal jej finálový duel s Danielem Ickertem (BK TJ Baník Most). Jakub Klokan svého soupeře v prvním setu zaskočil a zvítězil suverénně 21:9. Soupeř v druhém setu výrazně zrychlil a zápas poměrem 21:12 otočil, ale stálo jej to příliš sil. Ve třetím totiž Jakub Klokan již jasně dominoval a došel si pro své první vítězství mezi dospělými při Grand Prix C poměrem 21:8. Mezi ženami si k svátku Tereza Čechová nadělila dárek v podobě druhého místa, Stefanija Stojanova a Zhang Zhang Wen se dělily o bronz. Stříbrnou medaili si Tereza Čechová společně se Zhang Zhang Wen vybojovaly i ve čtyřhře žen. V mužské čtyřhře patřilo stříbro páru Jakub Klokan, Jakub Wasylkow. Jakub Wasylkow společně se svou sestrou Kateřinou, hrající za BK Goram Teplice, vybojovali stříbro ve smíšené čtyřhře. Celkem hráči Super Stars Most vybojovali jedenáct medailových příček.