Kašša, Klokan a Wasylkow startovali při Grand Prix A starších juniorů

Liberec – Trojice hráčů odehrála turnaj Grand Prix A do devatenácti let, dva singlisté měli turnaj jako generálku před blížícím se celostátním turnajem Grand Prix A mladší věkové kategorie, tedy do sedmácti let. Marek Kašša si v prvním kole poradil se Sebastianem Janíčkem (MTAC Praha) 22:20, 21:13, hned v dalším kole ale narazil na nasazeného pozdějšího finalistu Michaela Havlíčka (SKP Kometa Brno – RS Badminton). Po setech 9:21, 16:21 tak pro Marka Kaššu soutěž ve dvouhře skončila. Jakub Klokan vyřadil Matěje Červenku (BK Králův Dvůr) 21:19, 21:18, ale i on se v dalším kole musel sklonit před nasazeným hráčem. Lukáši Tvrdíkovi (TJ Montas Hradec Králové) podlehl v nastavené hře druhého setu 15:21, 22:24. Společně s Jakubem Wasylkowem Jakub Klokan prošel do čtvrtfinále čtyřhry, když vyřadili dvojici Michal Moravec (TJ Astra ZM Praha), Matěj Červenka (BK Králův Dvůr) 15:21, 21:15 a 21:18. Před medailovou branou jim vystavili stopku pozdější vítězové Josef Cirók (SK Brno Slatina), Adam Srnec (SK Hamr Praha) 8:21, 10:21. Ve smíšené čtyřhře proti sobě hned v prvním kole nastoupili Jakub Wasylkow s Marií Wejwodovou (B.O. Chance Ostrava Sportclub) a Marek Kašša s Nikolou Fenclovou (BA Plzeň). Starší a zkušenější Jakub Wasylkow se svou spoluhráčkou zvítězili 21:14, 21:8, ale i v této disciplíně je hned v dalším kole zastavili nasazení soupeři.