Markéta Kohoutová stříbrná při Grand Prix B dospělých

Most – Markéta Kohoutová překvapila svým výsledkem při Grand Prix B dospělých. Jako nenasazená si ve dvouhře nejprve poradila s Terezou Cirókovou (SK Brno Slatina) 21:18, 21:12. Ve čtvrtfinále potom ve třech setech vyřadila turnajovou dvojku Šárku Líbalovou (TJ Slovan Vesec) 21:19, 14:21 a 21:19. Po náročném boji o postup mezi čtveřici nejlepších ji čekal duel s turnajovou trojkou Klárou Šilhavou (SK Hamr). Markéta Kohoutová ale finálovou účast vybojovala s přehledem 21:12, 21:16. Pořadatel BK TJ Baník Most poté porušil bez dohody s hráči pravidla soutěže a vyhlásil finálové zápasy ještě týž den. To mělo za následek kolaps některých hráčů, jeden musel být dokonce převezen do nemocnice. Markétě Kohoutové po náročném hracím dni taktéž chyběly síly, podobně na tom byla i soupeřka, turnajová jednička Michaela Zelinková (SK Prosek Praha), která měla zdravotní komplikace v průběhu zápasu. Markéta Kohoutová nakonec těsně podlehla ve třech setech 21:18, 13:21, 18:21 a z turnaje si odnesla skvělé druhé místo. Turnaje Grand Prix B za pořadatelství BK TJ Baníku Most se účastnilo téměř o polovinu méně hráčů než stejné soutěže Grand Prix B Poháru Akademie za pořadatelství Super Stars Most.